Tak jsem si k tomu sedl a píšu. Abych řekl pravdu, tak nejsem tak plný dojmů jako v minulých letech. Stárnu, kornatějí mi tepny a v noci, když je ticho, slyším, jak mi odumírají mozkové buňky. A že jich letos na ITT pozdechalo.... Dokonce i moje manželka přiznala, že má určité části večírku poněkud v mlze a to je přátelé co říci. Ještě že máme ty fotografy, kteří byli náležitě instruováni, aby nechlastali a fotili. Někteří to skutečně splnili beze zbytku, že Daniku, 1700 fotek za víkend už je vcelku solidní dokumentace, na níž se dá stavět :)

Kupodivu letos reportáž nezačnu příjezdem na Pohádku, pár věcí se událo ještě před tímto startpunktem. Si takhle jedu, natěšen... nevím, že jsem si pečlivě zbalený kufr zapomněl doma...

Chápete to, že někdo odjede na akci bez zbalenýho kufru na motorku ??? No nic, chtěl jsem říci, že jsem se pravděpodobně ne plně soustředil na řízení nebezpečného stroje, kterýmžto motocykl bezesporu je, a nepředvídal tak mladé koťátko z vedlejší, kterýmu někdo v koloně mávl, jako že „můžeš“, tak jela. Já taky, po tý hlavní. Pak už sem jen ležel na hlavní. Koťátko na mě začalo mňoukat, že oni ji přece pustili.... Koťátku jsem vysvětlil, že i tak musí všem na hlavní dát přednost... Ale co, neměl jsem tu kolonu před semaforem objíždět, že, jste mi chtěli říct. No kdo by ji sakra neobjel, přece tam nebudu stát v tom hicu jak péro, když na mě na Pohádce čeká rum... No nebudu to prodlužovat, sem se sesbíral, zjistil, že se v podstatě nic nestalo ( padat se musí umět ), tak jsem poslal slečnu pryč, abychom nepřekáželi dopravě. Že to byla chyba, jsem si samozřejmě po odplavení endorfinů, adrenalinů a jiných sraček z krve uvědomil, moh sem si vzít aspoň číslo.... Nebyla škaredá... :) Nyní již vím, že toto „opomenutí mne stálo rovných 14.000 Kč :)

No nicméně mě paní suseda vyzvedla, odvezla domů, žena mi sdělila, že se ze mě posere ( od mé matky, svojí tchyně, se naučila spoustu výrazů, které hojně využívá ve vyhrocených situacích ) vzal jsem si ten kufr, pro kterej kdybych se předtím vrátil...tak,...no to už je osud.. vzal auto, ten kufr, že, blbej... a mazal na Pohádku. Příjezd byl impozantní, již myslím v řadě potřetí jsem se na ITT dostavil autem, debil....

Zasedl jsem ke stolečku, přivítal se s přáteli a dal si rum. Dva. Abych prej nekulhal. Tímto začala:

ILLEGAL TOURIST TROPHY TOUR 2013

1

Vítání a příjezdy vynechám, dyť je to furt stejný, seděli jsme a chlastali, no, co chcete vědět :)

Co mě sralo, že Kuba si sáhnout može a já ne. Sem se i zeptal, ale on mi ani neodpověděl, jen se na mě tak podíval...

2 3

A když v báru houstne dým....

4

Má smysl připomínat, že nesmíte chlastat jako dobytci, nebo jako Čenda, bo vy musíte ráno jet ?? Dežto já ne ???? Dežto já si můžu dát ráno pivo a dát se do richtiku ?? A že vám ta limča po ránu nepomože ??? Furt jak malejm harantům to musim vykládat :) ale ono se vzhledem k předcházejícímu večírku není co divit :) bo Kuba zas vošmatlávaj Jytunu, ta z teho byla nadšená, Tánička toho měla plnou pusu, co dělala Cucka s tou rukou pod stolem se snad ani neodvažuji domejšlet,.... Tančilo se na stolech, tančilo se mezi stoly, tančilo se na lavicích... Pilo se. No a když se někomu náhodou udělalo šoufl.... No tak přeci se to nehodí na zem, ne ????? :)

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Letos , jako každým rokem, proběhlo večerem určité sexuální téma. Tento úvodní večer bylo živě diskutováno, jak vlastně přijdou na svět miminka. Zajímalo to především starší účastnice, které již cítí, že jejich chvíle pomalu odchází a je třeba se tomuto tématu věnovat. Jelikož nebyl k dispozici strejda Google, ani teta Wikipedie, muselo se osazenstvo spolehnout hlavně na zkušenosti přítomných rodičů a dle jejich zaručených návodů došlo také na trénink kopulačních a rozmnožovacích metod, tedy především té nejmodernější – přenos spermie přes pupeční otvor, a to včetně demonstrace výsledku po cca 6 měsících. Experimentovalo se také s genetickým šlechtěním mezi různými zoologickými druhy, ale.....skutečně, Trinsi, ......takhle si opravdu štěňátka nepořídíš. Kdežto naopak už to mělo víc šancí na úspěch :) No prostě Sodomák a Komora :) víc nevim :)

15 16 17 18 19 20

Je ráááno, já svěží, s pivem, očekávám přílez všech závodníků. Vyhlašuji vstupní úkol. No snad jste si nemysleli, že dostanete itineráře zadarmo ??? Ale notak :) Vstupní úkol všechny převelice bavil. No nasmáli jsme se, až jsme se skoro počurali, co Yves ?? :) Některým to šlo svižně, někteří zas byli rozvážní, někteří trošku nešikovní, ale většina, skutečně téměř naprostá většina...ještě trochu přiožralá... :):):) Motali se všichni jak špina v kyblu, běhali po louce jak malý děcka, kdo to nedal za minutu, musel znovu, někteří zas upláceli, ale nakonec to všichni dali, vyfasovali itineráře a jali se studovat tu náááádhernou, promyšlenou a vychytanou trasu, plnou všímavostních úkolů,... o kterých tedy ještě v tu chvíli nevěděli :)

21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Všichni studovali mapy a já jsem studoval krásy přírody. Na jedný straně dokáže ta mrcha vyčarovat úžasný věci, na druhé straně je záludná a zákeřná. Ale co, kdyby se mnou nechtěla spát, tak by se jí to nestalo,.... Já jsem jako hodnej kluk, ale jako co to je za řeči, že už potřetí nechce ?????? Prostě jednu chytla, aby věděla, že se chlapům neodmlouvá. :)))

32 33 34 35

Přesně dle dispozic si každý zalezl do svého soukromého koutku a s vytřeštěnýma očima hleděl do té změti písmenek a čar. Co je tučně ? Zajímá to někoho ? Ne ? Ale to by mělo, co, Dane ??? :):):) Jytka se směje, když si někteří značí do svého cestovního plánu tu pětikilometrovou procházku ke zřícenině :) To se jí to směje, když s ní konzultuji itinerář měsíc před závodem :) Nicméně nebylo to tak těžké, po pár... desítkách minut již první závodníci sedlají své stroje, nad loukou je cítit smrad spáleného benzínu i připosraných gatěk. Probíhají poslední předstartovní přípravy, mechanici a maséři ještě naposledy povzbudí své svěřence, tito zaostří na cestu svůj ostříží zrak..... A již se naleštěné stroje řítí vstříc planoucímu slunci... a já mám pro dopoledne splněno a jdu na škopek :):):)

36 37 38 39 40 41 42

Cesta byla letos nenáročná, povinný okruh byl uzpůsoben pro ne příliš náročné jezdce, prostě tak jak jsem slíbil. U každé kontroly se měl každý rozhlížet, bo ho po návratu čekal tzv. test všímavosti. No pravda, u té první kontroly jsem už v červnu, když jsem trasu ITT projížděl, tušil, že tam ta kupka hnoje v srpnu už asi nebude :) Ale cílové testerky byly o tomto faktu náležitě poučeny a uznávali i odpověď „flek po kupě hnoje“ tak si nestěžujte :) Kdybyste někdo nevěděl docela přesně, co to znamená test všímavosti, tak bych vám to mohl tady, jak tady sedíte, vysvětlit. Ale dyž se na něco ptám, je docela logické, že předpokládám, že to víte, nebo se to můžete nějak dovědět, ne ? Takže stačí mít obě oči otevřené ( Maruška aspoň jedno ) a výsledek už se snad nějak dostaví :):):) To jako hovořím o těch tříslovinách, aby bylo jasno, aby se děvčata příště nemusela tak prsit. I když ne, že by se mi to nelíbilo, ale já je napříště obleču do něčeho odvážnějšího, aby to mělo náležitý efekt :)

43 44 45 46 47

Ceny i trička jsou nachystány, Čenda už zase lehce našitej a očekáváme první navrátilce :( Sjíždí se to – Jawa pana Weny vypouští vítězný oblak dýmu, ladná těla borců se noří do zelených vod, my se tváříme RADOSTNĚ a plni toho, .....očekávání, mimo jiné tedy,... jakože jsem myslel, že někteří už do sebe začali lít pivo, ne jako že by byl někdo, někým,..naplněn... to jako zas nééé... teda aspoň odpoledne né, co já vim... :):):) byli tu v tento okamžik i tací, kteří správně pochopili, co na organizátora platí a co mu nabídnout ke zlepšení celkového času... i když s tím jejich partnerka ne vždy souhlasila.... :) Zato třeba Yves, ta ví jak na mě... Jak taky dopadla, žeano :) jen stačilo ukázat, kterou mám chatku.... Jen pak o mě nemusela všude rozhlašovat... No ty ruce měly bejt asi o 3 cm blíž k sobě, abych to zas uvedl na pravou míru :)

48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Počítání výsledků, ceny, vyhlašování, naposledy jsem se pomazlil s některými štíhlými, pevnými dívkami, bo mi už bylo jasný, že napřesrok z nich budou oplácaný maminy s pobryndanym trikem :) Někteří se ještě na poslední chvíli snažili zvrátit výsledky drobným, ale skutečně nevýrazným, finančním úplatkem.... Ale zde na tomto místě a s odstupem času, po zvážení veškerých atributů akce samotné, nákladů, časové náročnosti, psychické náročnosti, fyzické náročnosti, sexuálně odolnostní náročnosti a vůbec, musím Mariano říct, že za 200.- Korun,.... cos čekal ??? Už dyž mi jen některé vybrané účastnice dají.... lehce nahlédnout lemu jejich krajkového prádélka, již zde jsem ochoten oko přimhouřit a na nějakou tu chybičku v itineráři zapomenout, ale dyž nemáš kozy, tak penězma to nedoženeš..... To stejný platí pro Wenu, který se mne snažil uplatit zpěvem. Přátelé,... já nevim, zrovna Wena, takový kmenový účastník a neví základní věci... Kozy... Musíš k nám dovézt Kačenku, aby mi ukázala kozy, pak máš šanci na výhru.... Ajo vlastně, dyť ty už si to udělal.... Nojo, ta moje hlava... tak jo, letos ti tedy nepřipravím speciální itinerář, ani tě nepoženu zpátky hned po ránu do Počátek :):):) Mimochodem, až nyní jsem si všiml,... proč ten pán za mnou drží ten provaz ???? :)

60 61 62 63 64

Vyhlašujeme vítěze a Bludičku. Ceny byly ... Buďte rádi, že vůbec byly, bo já už fakt nevim, co vám nakupovat, aby ste byli čekvapení, a to jste myslím letos byli :) Z výrazu některých výherců, či lépe řečeno výherkyň, bylo evidentní, že se mi docela zadařilo :) Nejde jen o ty jízdy na okruhu, ale i o speciální dárkové poukazy, které výhercům zajistily příjemný, téměř řekl bych lázeňský pobyt s přísunem pochutin a nápojů špičkové evropské kvality. Napřesrok uvažuji ještě o nějaké thajské masérce, aby z teho chlapi taky něco měli :) Vítězové byli překvapiví, ale zasloužení, poděkovali hned na místě, byli šťastní, spokojení, přijedou zase...... co tam sakra zase dělá ten Pertla ????????? :)

65 66 67 68 69 70 71 72 73

A pak už se šlo do klasického závěrečného večírku. Hrálo se a zpívalo, někteří zmoženi stali se obětmi kamarádů, kohosi hodili do bazénu a ještě se na to šli podívat.

74 75 76 77

Všichni se náramně bavili, i jááááá :)

78 79

Asi nemá smysl popisovat, jak ten večírek vypadal, stačí asi jen ilustrační foto:

80

Samozřejmě ITT oplývá každoročně nejednou zajímavostí. Už tu bylo lesbické duo Carmen, t aké mužské akvabely, noční volejbal... Také živě diskutujeme a to nejen o motocyklech, ale hlavně o životě a partnerských vztazích. Nedávno jsme třeba myslím probírali, jak správně kouřit... No co, to taky patří k partnerskému životu, netřeba se před těmito tématy uzavírat, že, nejsme malé děti.

I letos tomu nebylo jinak, Na akci probíhalo současně několik výukových programů. Pro muže byl asi nejzajímavější kurz fotografování s podtitulem „ Stará versus mladá“ Z přiložených fotografií je jasné, která je která.

81 82

Dále probíhal kurz pro bojácné dívky s názvem „ ponoříš li se nad pás, vodník tě neutopí „. Tento probíhal na externích pracovištích mimo kemp Pohádka v průběhu závodu.

83 84

Další, pro dámy neméně zajímavý program se jmenoval „ Nesvazujte je“. Tento název nebyl zvolen zrovna vhodně, neboť některé účastnice dorazili v kůži, s bičíkem a připravenými pouty. Nakonec se ukázalo, že se jedná o kurz SOU Znojmo, obor kadeřnice a jednalo se, ano správně, o vlasy. I zde se ale našla účastnice, pro kterou byly dobré rady kadeřnic k užitku a objevila tak zcela novou platformu osobního zušlechťování :)

85

Pro muže obecně byl připraven nácvikový kurz technických dovedností a znalostí, potřebných pro pravidelnou údržbu motocyklu. Vedoucí kurzu ovšem nebyl dostatečně technicky erudován, motocykl, který rozebral, se mu ani do pozdní tmy nepodařilo dát dohromady a akce tak skončila fiaskem. Nuž, zase poučení pro příště :)

86 87 88 89 90

Asi nejzajímavější výukový kurz ovšem závodnická děvčata ( i někteří chlapci ) připravila samotnému organizátorovi. Jednalo se o správnou techniku líbání, s doplňkovým programem „kam s rukama“ a s krátkým instruktážním praktickým cvičením “nešahej mi na kozy“. Kurz probíhal bez časového omezení celý víkend, děvčata se pravidelně v přednáškách i praktických cvičeních střídala a práce jim šla takříkajíc pěkně od ruky :) Nu, doufejme jen, že tato tradice nezanikne a děvčata si vezmou za své zdokonalit v následující desetiletce ITT organizátora ještě v navazujících činnostech.

91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119

Tímto vám všem za vše děkuji. Doufám, že se vám všem na ITT líbilo, a vzhledem k faktu, že tuto reportáž píši 5.7.2014, tak doufám, že se už za chvilku všichni zase uvidíme !!!!
BTW: jestli si myslíte, že to bude letos jednoduchý, tak tomu se směje každej čokl :)))))

120

Jezděte opatrně, dávejte na sebe pozor a dostavte se dle síťového grafu na Pohádku v termínu 22-24.8. 2014