O akci ITT Tour

Přátelé, kamarádi, motorkáři i pěší, pohlaví jakéhokoliv, z Moravy či z Čech, prostě národe…

Dostali jste se na stránky, které by vás všechny měly dostatečně informovat o výše jmenované akci, která jest už drahně let oblíbenou taškařicí čím dál větší skupiny orientačně neschopných jedinců, kteří tímto kamuflují svoji závislost na alkoholu, případně pod záminkou povinné účasti utíkají od manželek a plačících robat.

ITT Tour někdy vznikla… Kdy přesně vám teď nepovím, to bych se musel dlouho ptát, ale důležité je, že duchovním otcem je pan Kanker, neboli Lenin, neboli Bouša, no prostě tenhle chlap >>>

Ten sehnal dokupy partu nadšenců a započal tento Tajný závod organizovat. Jelikož je v mém okruhu jiná skupina náruživých motorkářů a to ze všech koutů naší vlasti, přebral jsem po panu Kankerovi štafetu a jal se organizovati s páně Kankerovým svolením kopii jeho podniku.

Sami uznáte, že pokud se rozhodnete zúčastnit se této trachtace, budete rozhodně v dobrých rukou.

Tož pro ty, kteří nevědí a chtějí vědět, případně již zapomněli a chtějí obnovit, připomenu některé zásadní body, kteréžto je dobré znáti v okamžiku, kdy se rozhodnete naťukat své jméno a odeslati ho se závaznou přihláškou na můj mail, čímžto se neodvratně odsoudíte k účasti na ITT Tour, seznámíte se s lidmi, které je často lepší neznat, bude vám špatně, budete muset chodit pěšky převážně do kopce a v neposlední řadě vás to bude stát kupu peněz, no prostě lákavá nabídka.

Co tedy říci úvodem. Illegal Tourist Trophy je tajným závodem, na jehož úvod nevíte zhola nic. V páteční odpoledne se sejdeme na předem známém místě (to je taky jediný, co víte) a zde proběhne úvodní seminář na téma kůže/textil, silnice versus enduro a podobný chujoviny. Závodníci se odpovědně připravují na nastávající zápolení, nepijí alkohol, jí pouze ovoce a zeleninu a poctivě studují připravené mapové materiály.

Následně se odebereme do ubikací, kde nabíráme síly, nechrápeme, nesouložíme, prostě nečiníme nic, čím bychom mohli organismus oslabit a poskytnout tak výhodu ostatním závodníkům. Po ránu je důležité řádně se nasnídat a psychicky se připravit na následující start.

Startuje se každý rok jinak. Itinerář nedostanete jen tak do ruky, ale musíte si ho vybojovat. Tak, jak se vám vede a jak se pak dokážete orientovat v mapě a itineráři samotném, tak také odjedete. Vrátit se musíte v daném limitu, jinak vám hrozí diskvalifikace. Každýmu to každej rok, tak jak na tý židli sedí, opakuju… „Čtěte ten itinerář pořádně“ Mezi řádky totiž může být skryta podmínka, kteroužto když nesplníte, ste v řiti…

Jen dodávám, že jste, převážně, dospělí a rozumní lidé. Když tedy ráno sedáte na motorku, vzpoměňte si, co jste minulý večer pili a zdali je již ten správný čas, řídit motorový prostředek po veřejných komunikacích.

V cíli (pokud tam trefíte) odevzdáte itinerář a už jen u dobrých nápojů a jídel netrpělivě očekáváte vyhlášení vítězů a předání cen. Možná vás čeká ještě pár drobných úkolů, ale to už je po celém dni fraška.

V neděli, pokud najdete motorku, klíče a partnerku, poděkujete organizátorům, zaplatíte a s fantastickými zážitky pojedete šířit slávu této akce. Pokud ji tedy přežijete ve zdraví

A teď chvíli vážně

ITT Tour je pohodové setkání lidí, kteří si mají co říct, mají v hlavě mozek, jezdí rádi na motorce a chtějí strávit pohodový víkend se super partou lidí, propojený s projížďkou většinou po moravských krajích. Akce je otevřena komukoliv nekonfliktnímu. Jedná se sice o závod, na jehož konci čekají na vítěze poháry a ceny, ale o ty tu v žádném případě nejde. Akce je nekomerční, takže jaké náklady vzniknou, takové si mezi sebou všichni účastníci rovným dílem rozdělí. Většinou nechám udělat trička, koupím poháry a ceny, zajistím ubytování a jídlo na páteční i sobotní večer. Pravidla určuji já a nepřipadá v úvahu si cokoliv vymrčovat. Pořadí startujících a velitelský čas mám já a nikdo se mi do toho nebude montovat (jde se ovšem za úplatu domluvit 🙂 )

Vlastní „závod“ tvoří asi 300 km okruh, který účastníci dopředu neznají. Itinerář dostanete až těsně před startem a musíte zvolit co nejpříhodnější trasu. Podmínkou není jen uvedené body projet, ale i splnit podmínky průjezdu, jak je k tomu kterému bodu v itineráři uvedeno. Startem i cílem je kemp Pohádka v Lančově u Vranovské přehrady, kde je dostatek možností se ubytovat, najíst, napít a účastnit se závěrečného ceremoniálu, který v žádném případě neopakujeme.

V odkazech na minulé ročníky najdete dostatek fotografií, které vám napoví o čem to všechno je. A jelikož každým rokem počet účastníků roste, předpokládám, že i noví „závodníci“ nebudou zklamáni a budou se rádi vracet.

Doufám, že i letošní ročník se vydaří, počasí je objednaný a jste všichni zváni, takže LET’S GO !!!!!

Pošlete závaznou prihlášku na můj mail, čímžto se neodvratně odsoudíte k účasti na ITT Tour…